KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM....děkuji! ;-)

Květen 2011

Sixx:A.M. - This is Gonna Hurt - Guitar Lesson by Dj ASHBA+bonus

30. května 2011 v 9:26 Sixx:A.M. / Nikki Sixx
Tohle opravdu nemá chybu! Já ho stejně beru spíše jako člena Sixx:A.M. než člena Guns N´roses....


A jako bonus jedno video :-)


a ještě song Someday
Avenged Sevenfold -Bat Country -Live In LBC

30. května 2011 v 9:24 Avenged Sevenfold
Kdybyste mi náhodou někdy volali, tak tohle mám jako uvítací melodii :-D


Avenged Sevenfold- Walk (Pantera Cover) -Live In LBC

30. května 2011 v 9:22 Avenged Sevenfold
Ono už to tady bylo, ale mě se to taaak líbí, tak proč to nepřipomenout, že :-)


Miro Horský & Igor Belaj

29. května 2011 v 12:02 live & acoustic
Dnešní nedělní den si uděláme ve slovenském a akustickém duchu :-)

Miro Horský z kapely Problem a Igor Belaj z kapely The Paranoid
sobotní mix a pár vět

28. května 2011 v 10:18 klipy
Sobotní mixík, skupiny, které jsem poznala opět díky Kosíkovi :-)

Jinak co bych ještě napsala....v poslední době to tady dost flákám, ale měla jsem ted´ opravdu dost starostí a když už jsem si myslela, že to bude ok, přišlo zase něco jiného....,ale teď už snad bude klid a všechno v pohodě.
Je sobota, dnes se hraje poslední kolo fotbalové gambrinus ligy, náš Baníček hraje doma, my byli natěšeni, že si užijem pěkný den, ale počasí se rozhodlo, že nám udělá čáru přes rozpočet....,takže koukám z okna, a přeju si, ať přestane pršet. Ono se řekne, že jde jen o fotbal, však co, budou další, ale já tenhle zápas beru jako jakési osobní loučení, protože příští sezonu opravdu nebudu mít tolik času chodit pravidelně...za prvé se budu více věnovat hokeji, když už jsem si po těch letech konečně pořídila permici a za druhé končí jedna životní etapa a další začíná.
Takže to jen tak ve zkratce a pod perexem budou ty klipy.

Vlastně ještě jednu věc jsem chtěla napsat, jde o takový můj poznatek, něco, k čemu jsem došla, když jsem se nad sebou zamyslela ve dnech, když mi nebylo právě hej. Takže:
NEZAPOMÍNEJTE KVŮLI SVÝM PROBLÉMŮM NA PROBLÉMY OSTATNÍCH A NEZAPOMÍNEJTE NA SVÉ PŘÁTELE, I ONI MAJÍ SVÉ PROBLÉMY, KTERÉ TŘEBA NEMAJÍ S KÝM ŘEŠIT A VY JSTE TŘEBA JEDINÍ,KOMU SE MŮŽOU SVĚŘIT.

Pěknou sobotu, neděli a i ty další dny :-)

všimli jste si?

27. května 2011 v 9:06 oblíbené/nezařazeno
Všimli jste si, že někdy jsou ty nejlepší písničky na albu úplně jako poslední? Nebo, že ty, co jsou na konci, jsou takové zvláštní a krásně celé album uzavírají? Já na to myslím často, třeba ted´, když poslouchám nové RED jsem se nad tím pozastavila...a není to teda jen u nich.

Takže tady je poslední písnička z jejich posledního albaA tady je poslední písnička na jejich předchozím albuKrásné, mohla bych je poslouchat pořád....Výroba kytar

24. května 2011 v 9:22 oblíbené/nezařazeno
Zajímá vás, jak se vyrábí kytary? Pak shlédněte tento odkaz :-)
Uvidíte, jak na svět přichází kytary značky CORT.


Mimochodem měla jsem možnost zahrát si na elektrickou kytaru této značky a můžu říct, že je vážně fajn....
Pro začátečníky kvalita za rozumnou cenu ;-)

měsíc

19. května 2011 v 8:09 moje FOTKY
Tohle se mi prosím povedlo vyfotit v pondělí, není to nijak upravené. Jen nevím, jak to tady bude ve zmenšené podobě vypadat.


12 Stones, Switchfoot, Fuel, Cold

19. května 2011 v 7:52 klipy
Další doporučené kapely, samá fajn hudba :-)

Dala jsem od každé kapely po jednom klipu, komu se co bude líbit, na ytb je toho mnohem více :-)

A opět děkuji Kosíkovi za fajn tipy :-)nové věci, nové objevy :-)

15. května 2011 v 10:11 oblíbené/nezařazeno
Díky Michalovi (Kosíkovi :-)), jsem včera zjistila několik věcí a oblíbila si další kapely, on je takový můj "rozšiřovač obzorů" :-)...teda já jich mám víc, že Zuzi ;-), ale v tomhle článku budou věci od něj :-)
Dám to všechno do jednoho článku, ikdyž je toho poměrně dost :-)

Takže nejprve bych asi zmínila, že CROSSFADE- mají nové album-We all bleed. To mi nějak uniklo a kdo je má rád tak jako já, je určitě potěšen :-) Po včerejším poslechnutí jsem nadšená, líbí se mi nejvíc ze všech, co kdy udělali. Hodně povedené a já ho beru jako takový návrat Crossfade k mým uším :-)

Na ukázku jeden song z toho nového alba


Dalším novým albem mě potěšili i RED, ikdyž jsem ho ještě neměla možnost slyšet celé, jen několik písniček z youtube.
Tady je něco z toho nového alba, v live podáníNové album letos vydali i SEETHER, tady je ukázka :-)


A nakonec jeden objev-pro mě do včerejška neznámá kapela Lo-Pro.
Ta mě zaujala okamžitě.Vlastně jsem ještě chtěla zmínit jednu kapelu-FIREFLIGHT. Ta pro mě byla taky takovým milým zpestřením včerejšího večera.


Takže "Kosíku", díky moc za všechno :-)

sobotní mixík

14. května 2011 v 7:45 live & acoustic
Moje blogová zlatíčka, dnes budu absolutně bez času cokoliv tady tvořit či obíhat, ale vy se čiňte, ať mám zítra co číst a komentovat :-)

Tady nějaká ta music pro krásný den :-)Tak tady žiju

13. května 2011 v 9:51 Téma týdne
Po delší době opět článek na téma týdne, tentokrát MOJE MĚSTO.

Bydlím ve městě, ve kterém jsem se sice nenarodila, ale od mala jsem si přála, abych tady jednou mohla bydlet. Okolnosti, nebo snad osud tomu tak chtěl a já se tady nakonec nastěhovala :-)
Už jsem si zvykla, ikdyž začátky byly kolikrát opravdu drsné, ne nadarmo se říká-jiný kraj, jiný mrav.....Kdybych si, ale měla možnost vybrat, do svého rodného města bych se už nevrátila, ikdyž to tam mám moc ráda...tady se cítím mnohem líp.

A abych to všechno zbytečně neokecávala, dala jsem dohromady několik fotek, co jsem tady v průběhu času nafotila. Jsou to fotky starší i novější, z různých ročních období.

KOFE-IN Kladu tě na vodu

12. května 2011 v 14:49 klipy
KOFE-IN (co jsem na nich byla v pátek), mají svůj klip i v Medúze, takže pokud by se vám chtělo (jde jen o jedno kliknutí), hlásněte, uděláte radost mě i jim....jak jsem si s nimi dnes psala, fanoušků si opravdu váží. Jsou to moc fajn kluci, to jsem se ostatně přesvědčila osobně :-)

DÍKY :-)

Avenged Sevenfold - Unholy Confessions

12. května 2011 v 11:41 Avenged Sevenfold
Starší, ale stále skvělé....


sranda musí být

12. května 2011 v 9:26 jen tak/věci kolem mě
Je to jen taková kratičká příhoda z dnešního rána, ale pobavili jsme se všichni zúčastnění :-)

Takže jako každé ráno jsem šla...a z dálky jsem viděla kluky-poslední zvonění. Jak jsem šla kolem nich, tak mě oslovili, jestli jim nepřispěju...Bylo jich 5, dva v dresech české hokejové repre, dva v normálním ohozu a jeden byl s houslema. Takže jak mě oslovili tak jsem jim odpověděla-kluci, jestli mi zahrajete nějakej metal, máte u mě dvacku, to je výzva, ne? Pak jsme se začali smát a oni hned na toho s houslema-dej tam Nothing else matters. On, že to neumí, ať mu kousek zazpívají. Tak oni zas, dej tam Unforgiven :-) To už byl kluk úplně mimo a říká-já umím jen čardáš:-D Tak jim říkám-podívejte, já stejně spěchám. A dala jsem jim deset kč s tím, že si pak tu chlastačku mají užít :-D

Avenged Sevenfold - So Far Away ( OFFICIAL MUSIC VIDEO)

10. května 2011 v 9:12 Avenged Sevenfold
Sice si myslím, že to zachvíli bloknou, ale i tak to sem dávám, třeba to stihnete a pokud vám to nepojedete, u mojí Zuzky je link, tak to kdyžtak zkuste tam.

Co k tomu napsat, jsem zas úplně mimo, ano pobrečela jsem si, je to tak nádherné video.....Klukům se to fakt povedlo!!!!
Tak si říkám, že ještě udělají několik takových emotivních věcí a ze mě bude psychicky narušená osoba :-)

V pátek jsem si dala klubovou scénu

9. května 2011 v 8:45 jen tak/věci kolem mě
Už před nějakou dobou jsem zjistila, že u nás budou IMODIUM. Mám je fakt ráda a chtěla jsem je za každou cenu vidět.
Vše jsem si podchytila, abychom mohli v klidu jít.
No, jenže potom se ukázalo, že v ten den a ve stejnou hodinu začíná i hokej, což o to, ten já bych si klidně nechala ujít, ale má drahá polovička teda ne a ještě k tomu, když měl hokej vyměnit za koncert kapely, kterou vlastně ani nezná. Teda on by ji znal, kdyby aspoň někdy vnímal co poslouchám, ale tak jako snad každý chlap, jedním uchem tam a druhým ven, když se jedná o něco, co ho nebere.....)zajímavé, včera už si to doma dokonce prozpěvoval :-D) Tak jsem se rozhodla, že půjdu sama...teda je fakt, že jsem váhala, jestli sama jít, nechtěla jsem být jak největší trapák v našem městě....Ale okolnosti tomu nakonec dali tak, že jsme šli přece jen spolu.
Ještě bych měla zmínit, že se jednalo o dvoj koncert, před IMODIUM vystoupila kapela z Opavy-KOFE-IN.
Takže-před vchodem seděl na schodech basák z KOFE-IN, měla jsem silné nutkání hodit foto, ale tak ovládla jsem se :-)
Když jsme přišli, byla právě zvukovka, ještě světlo, lidi nikde....cca 20 lidí dokupy snad i s obsluhou za barem....a tak to bohužel zůstalo až do konce. Holt, lidi u nás ve městě poslouchají asi "sračky" a nějaký rockový koncert je asi moc netáhl a nebo-což je více než jasné-dali přednost hokeji....ikdyž v klubu byla plazma, na které ten hokej běžel.
A jak pak během koncertu řekl Tomáš z IMODIUM-"vybrali jsme si kurva špatný den" :-) A ještě se mi líbila jedna jeho hláška, ale to asi nebudu publikovat, jen druhá část zněla...."A kdo má svou kapelu a kouká na hokej, tak mu přeju, aby mu nikdo nepřišel na koncert" :-D Má recht :-D
Tak malý počet lidí ale nakonec vůbec neznamenal špatnou atmosféru, my jsme to tam totiž tak rozjeli a užili si to, takže to bylo nakonec moc fajn....a ten kontakt s klukama ze skupin taky super. Prostě nebyl problém pokecat si, hodit nějaké to foto...., kdyby mi to nebylo blbé, tak by se asi vyfotila se všema :-D
Nejvíc mě asi šoklo, když mi Dan (kytarista z IMODIUM) řekl, že si mě pamatuju z FB, jak si mě přidával do přátel. Tak nakonec mám od něj i trsátko na památku :-)
No, tohle je vše jen ve zkratce, já bych to rozepsala i více, ale na slohovky u mě na blogu nejste zvyklí a možná by vás to odradilo od čtení.
Každopádně jen dodám, že jsem si výborně zapařila, poházela vlasama, zazpívala a zaskákala....doma jsem byla před jednou ráno.
A ještě bych dodala, že po této zkušenosti bych šla klidně i sama, nebyla bych totiž jediná :-)

Pod perexem nějaké foto

Forsaken

6. května 2011 v 10:24 klipy
Ze soundtracku Královna prokletých....K filmu jsme se ještě nedostala, ale na soundtracku ujíždím :-)
Palo koukej! :-)

5. května 2011 v 9:00 klipy
Palo, já emaily neignoruju :-D Jen nebyl čas :-)
Každopádně díky za super tip, protože mě se to opravdu hodně líbí;-)

A co vy ostatní, co tomu říkáte?

Amaranthe - Hunger
Sixx:A.M. - This Is Gonna Hurt / new album

4. května 2011 v 9:34 Sixx:A.M. / Nikki Sixx
Sixx:A.M. vydali své druhé album s názvem This Is Gonna Hurt. Čekání se vyplatilo, je to opravdu perfektní záležitost, já jsem tam našla vše, co mám na Sixx:A.M. ráda....

Obal albaPreviewTohle jsem slyšela jako první a hned mě to vzalo (pokud teda nepočítám song Lies of teh beautiful people, který má už i svůj videoklip-ten je tady na blogu už nějakou dobu).


Já jsem tím albem nadšená, teď už jen mít tu knihu, která doufám bude brzy i v češtině a budu maximálně spokojená :-)