KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM....děkuji! ;-)

Únor 2011

Stone Sour - acoustic

28. února 2011 v 19:23 live & acoustic
Zuzka mě inspirovala a já jsem se vydala na lov :-)

Prostě nejlepší, nejhezčí song z celého alba.
A tahle acoustic verze je nádherná....více slov netřeba.


A tady další krásný kousekSakra, chci to umět zahrát!!!!!

Bring Me The Horizon ft. Lights - Don't Go (Live)

28. února 2011 v 19:19 live & acoustic
Konečně live verze v dobré kvalitě :-)


hladina a odrazy v ní

28. února 2011 v 16:29 moje FOTKY
V sobotu jsem využila pěkného počasí a vyrazila jsem do terénu i s foťákem.
Mám okolo sto fotek, některé vážně povedené, možné část z nich skončí i tady.
Zatím dávám jedny, co se mi fakt líbí a myslím, že se mi povedly. Ty odrazy stromů na hladině jsou super.


je to jak v zimě, když čekáš na jaro....

27. února 2011 v 13:00 klipy
Divnej pocit v sobě mám, je to jak zimě, když čekáš na jaro....

Tak tímhle kouskem textu si mě ta písnička získala na první poslech :-)Sixx AM - Lies of the Beautiful People

25. února 2011 v 19:34 Sixx:A.M. / Nikki Sixx
Takže, o tom, že Sixx:A.M. chystají nové album+Nikki Sixx knihu jsem se zmiňovala.

Tady vám dávám nový song.

Bože, já je miluju!!!! A to není jen vínem, co jsem dnes v podvečer vypila :-D
A mám ještě napsat, jak moc se na vše chystané těším??? :-)Imodium-Zítra v noci

25. února 2011 v 9:03 oblíbené/nezařazeno
Všimla jsem si, že po změnách, co tu teď proběhly se mi nedaří ve článcí oddělovat odstavce. Ikdyž to tak během psaní udělám, tak se zveřejní jen jedna velká a nepřehledná hromada písmenek, což mě docela štve.

A teď k písničce-propadla jsem kapele Imodium, hlavně jejich albu Stigmata. Tohle je poslední písnička na albu a já ji prostě žeru. Včera jsem si ji pustila do sluchátkek, když jsem ležela ve vaně a skoro jsem u ní usnula, probralo mě až to zabubnová ní ke konci :-D


...o pár dnů později-koukám, že už to jde :-)

"na přání"

25. února 2011 v 8:54 live & acoustic
Palo, tak ti teda dávám něco z toho co jsi chtěl.

A pro ostatní platí, že pokud chcete i vy nějaký klip nebo písničku, stačí napsat do komentu ;-)

Tak nejprve Iné Kafe, písničku, kterou má nejraději moje ségra a pak Dogu a písničku, kterou mám nejraději já :-)
A vybrala jsem live verze, ikdyž kvalita nic moc.A Palo,ještě k té Doze, mám tady jejich live fotky jak byli u nás, i nějakou tu písničku+infomace o dvd-kdo hledá, najde :-)

Potila jsem krev

24. února 2011 v 9:38 jen tak/věci kolem mě
Pokusila jsem se nahrát, jak hraju společně s A7X. Přiznávám, že jsem u toho potila krev, ale nahrála jsem, ikdyž opět nedostatků plno a ještě k tomu jsem to hrála svým stylem.
Jak jsem to zkoukla, musela jsem se sice smát, nervozita dělá divy, běžně se u toho totiž tak nevrtím :-D
A máte to i s tou rukou, jak jste chtěli :-D

James LaBrie - One More Time

23. února 2011 v 16:15 oblíbené/nezařazeno
Tento song otevírá celou sólovou desku Jamese-StaticImpulse. Už jsem ji tady doporučovala, je opravdu výborná.

DREAM THEATER - Forsaken -live

23. února 2011 v 16:07 Dream Theater
Ani se mi to nechce nějak komentovat, kdo mě tady zná, tak ví, co pro mě DT a i tenhle song znamenají.....

Třikrát pro jednoho

22. února 2011 v 11:56 klipy
Tak, aby tady ten SEX nestrašil jako první článek, když se otevře můj blog (ne, že bych se za to styděla, ale někoho by to mohlo třeba pohoršit), přidávám ještě jeden článek. A ten bude rovnou s věnováním.
Protože ve vodách internetu není těžké někoho najít, obzvlášť, když má tak blbý nick jako já, který jsem nedomyšleně použila i někde jinde, byla jsem vyčmuchána. Kdybych já tenkrát věděla, že tento blog bude mít trvání, tak bych nepoužívala takový blbý název, ale kdo to měl tenkrát tušit, že....
Ale teď k jádru věci-můj blog byl nalezen v místech, kde by mě to vůbec nenapadlo a protože bylo reklamováno, že tady nemám jisté inetrprety, tak speciálně pro PALA-on už bude vědět- sem dávám tři kapely, které mu u mě chybí, ikdyž Avantasia tady je, ono stačí hledat, kdo hledá tak najde :-)

A teď už k těm kapelám/písničkámTak co PALO, spokojený? ;-)))

Je to jako čokoláda :-)

22. února 2011 v 11:10 Téma týdne
Tento týden je "téma týdne" opravdu zajímavé-SEX

Někteří tento článek pochopí, jiní, ještě nezasvěcení nebudou vědět o čem píšu :-)

Sex bych přirovnala k čokoládě.
Ten pocit nedočkavosti, než ji vyzkoušíte, pomalu otevřít obal, lámat kousek po kousku a něžně ochutnat....., ikdyž už její příchuť znáte, tak většinou pokaždé dokáže něčím překvapit,.... potom ty úžasné a dech beroucí okamžiky, když se vám pomalu rozpouští na jazyku, ale přiznejme si, že i rychlé servání obalu a divoké  rozkousání dokáže být skvělé.....a pak najednou fantastický a jen těžko popsatelný okamžik, když už jste s konzumací skoro u konce....a nakonec několik posledních pokusů zachytit aspoň zbytek té chuti....
Pocit uspokojení a doufání, že budete co nejdříve moci opět ochutnat a zkoušet různé příchutě a místa, kde si ji dáte.

No nemám pravdu? ;-)

Jsem ještě trochu mimo......

21. února 2011 v 20:08 jen tak/věci kolem mě
Tak po včerejšku jsem ještě pořád trochu mimo.....né z chlastu, ale prostě z prožitků, plno dojmů....Tak ani nezvládám napsat nějaký normální článek-třeba k tématu týdne a tak vám sem dám aspoň nějaký song :-)

Co třeba tohle?Pěkný večer všem :-)

Ok, když už jsem u té Metalliky


V pátek jsem byla v euforii :-D

20. února 2011 v 10:46 jen tak/věci kolem mě
Já vím, zase tady prudím hokejem, ale to je teď to, co mě zajímá pomalu ze všeho nejvíce a musím se podělit se svými pocity.

Takže-v pátek jsme hráli s Plzní, poslední domácí zápas před play off. V případě naší výhry a v případě prohry Liberce v Litvínově bylo jasné, že první místo v základní části budeme mít jisté a to znamená co? No přece Prezidentský pohár -tj.pohár pro vítěze základní části.

Takže-zápas jsme vyhráli 4:0 a pak už se jen čekalo, jak dopadne zápas v Litvínově. No, napětí do posledních vteřinek. Vyšlo to a my společně s hokejisty slavili....bylo to něco úžasného (ani jsem to netočila, chtěla jsem si vychutnat ty fantastické pocity a atmosféru).
Dnes hrajem poslední zápas základní části, jedem do Vítkovic (takže vlastně Moravskoslezské derby), ať to dopadne jakkoliv, tak pohár je jistý. Dnes nám ho tam předají, to zas bude večer plný emocí :-)

Jinak jsem měla fajn zážitek. Sedíme totiž u střídačky hostí a možná někdo z vás zná brankáře Salfického. O přestávce na něj volali kluci-chlapi, jestli by se jim nepodepsal, on fakt vyšel a podepisoval se jim na šály-sranda, mít podepsaného plzeňáka na třinecké šále :-D Samozřejmě jsem chtěla taky podpis, ale on už odešel. Celou dobu jsem přemýšlela, jak to vymyslím, kam by se mi mohl podepsat. No, v tom mě to napadlo-šla jsem si koupit jeho kartičku-v suvenýrech se prodávají karty všech hokejistů z extraligy, takže i jeho tam měli.
Na konci přestávky, když přicházel na střídačku jsem ho zhypnotizovala pohledem, ukázala jsem mu kartičku a udělala gesto-prosím, prosím, aby pochopil co po něm chci. Přišel blíž a v rychlosti mi říká, že už nemůže ze střídačky odejít, ale po utkání se mi rád podepíše. Takže po utkání jsem stála, koukala na děkovačku hráčů a v tom on přímo na ledě ukázal na mě a naznačil at počkám, že se mi přijde podepsat. Přišel ke mě, byl moc fajn a já mám další kousek do sbírky. On to pro něj asi musel být super pocit, když jako hráč hostujícího celku dává podpisy domácím fanouškům :-) ale to je o tom, že je to prostě tak známý a uznávaný brankář-reprezentatnt a mají ho rádi fanoušci snad ze všech klubů..... jo, jednou budu mít na co vzpomínat.

A plán na dnešní den? Sbalit dres, šálu a asi i kšiltovku a s kamarádkou vyrazit na ten mini výjezd a užít si další super hokejový večer :-D

A co teprve, až začne play off, to bude vlna emocí :-D

Na závěr přidávám fotku, co jsem udělalla na pátečním hokeji během hry, je na ni můj "idol" náš brankář Peter Hamerlík, vlastním i dres s jeho jménem :-)

k

A ještě jedno video, které jsem v pátek natočila, když hráči jeli kolečko stadionem a ještě nevěděli, jak to v tom Litvínově dopadne a zda už ten večer budem vítězi :-)MILUJU HOKEJ!!!!!! a komu se ten článek nelíbí, tak ať si.....at´ho nečte :-D

Tvrdí, že je to tak, ale ono je to úplně jinak

18. února 2011 v 9:46 Téma týdne
Opravdu zajímavé téma tohoto týdne-RASISMUS.

Kolikrát já jsem se nad touto problematikou zamýšlela....Hlavně v okamžiku, kdy já sama musela čelit různým situacím (např. téměř každodenní obtěžování po cestě do školy)

"Oni" totiž pořád tvrdí, jací tady nejsou chudáčci, jak se k nim všichni špatně chovají, ALE! opak je pravdou. Proč já v našem městě mám strach vycházet sama po setmění, proč já v našem městě mám strach chodit sama do určité části a proč snad každý obyvatel našeho města, který se potřebuje dostat do vedlejší vesnice jde raději zkratkou v poli, než by šel přímo hlavní cestou kolem jejich kolonie.
Proč domy, které byly úplně nové jsou v totálním rozpadu, proč je to uvnitř jak v prasečím chlívu, ba dokonce ještě horší. Proč je to tam zavaleno odpadem široko daleko. Proč děti nechodí do školy a pokud ano, tak jen do zvláštní a pokud přece jen chodí do té normální, jsou jen problémy a pro jejich rodiče není problém tam zajít a vyhrožovat učitelce smrtí. Proč většina z nich nepracuje, stojí fronty na sociálce a opět vyhrožuje smrtí a vším možným, pokud jim nezvýší dávky.
Proč jen kradou, ubližují a věčně něčím vyhrožují.
Proč když někomu ublíží, nikdo se o tom nedozví a když je ublíženo jim, ví o tom celý svět a ohání se slovem Rasismus???
Ne "oni" to "my" jsme utlačováni ve vlastním státě!

A tady je prosím článek a video z již zmiňované oblasti-kolonie Vagonka v našm městě- v mém článku. Video na boku je opravdu výživné.


Na závěr bych dodala-ano jsou i vyjímky, co slušně žijí, pracují a snaží se žít normálně, ale tu nálepku jim v životě nikdo neoddělá a oni to nemají vůbec jednoduché. Ale takových je po čertech málo.

Snad jsem tímto článkem nikoho nepohoršila.

depresivní fotky, řekla bych

18. února 2011 v 8:56 jen tak/věci kolem mě
Včera jsem vyrazila trochu do přírody, že se projdem a ještě něco nafotím. No jo, ale to bych nebyla já, kdybych nezapoměla baterky do foťáku doma. Takže jsem musela vzít za vděk mobilem. No, že by se mi ty fotky nějak povedly se říct nedá, ale přece jen se našli tak tři, co se mi fakt líbí. Oni úplně vystihují atmosféru, jaká tam byla-šero, mlhavo (teda spíš smogově-ano, bydlím v regionu, kdy je nejlepší mít v určitých částech roku plynové masky) a do toho ty holé větve, po lesíku bordel, protože se tam potuluje plno bezdomovců, kteří si tam dokonce vybudovali jakési stanové městečko. No, byla jsem docela v šoku, co vše jsem viděla, příště, až budu mít foťák, pokusím se zdokumentovat. Ono je něco jiného, když se tam procházím v létě či na podzim, když je všude plno zeleně a svítí slunko.
Takže tyhle fotky na mě působí asi tak jak celá ta procházka, řekal bych, až depresivně.
Mě se nejvíc líbí ta druhá, pro tu mám jakousi slabost :-)

e
e
e

Sum 41 -Pieces -acoustic

17. února 2011 v 9:08 Sum 41
Tak tohle teď dřu. Zahrát to sice umím, ale aby to znělo jak od něj, do toho mám vážně daleko :-)
zlatíčka :-)

15. února 2011 v 21:32 Avenged Sevenfold
Všichni pěkně pohormadě :-) Konečně...

d

Zdroj-FB

Pirates of the Caribbean -Rock Guitar Cover

15. února 2011 v 19:48 oblíbené/nezařazeno
Tak to je borec :-)
Já mám ten soundtrack hodně ráda a v téhle rockové verzi to nemá chybu :-)


Pillar - Whatever It Takes

15. února 2011 v 11:46 klipy
Hmmm, to taky není špatné takhle při úterku :-)