KOPÍROVAT POUZE SE ZDROJEM....děkuji! ;-)

Únor 2010

Yashin - Debut Music Video 'Get Loose!'

26. února 2010 v 13:56 klipy
Skvělá skupina !!!! :-)


Jon a jeho "fakáč" :-)

26. února 2010 v 10:31 Bon Jovi
Strašně se mi tady líbí ten jeho výraz,teda hlavně ty zuby :-D


Bon.Jovi-Dry country -Live At Madison Square Garden

26. února 2010 v 10:25 Bon Jovi
Tak ne,ještě jednu,když už jsem na ni narazila,tak ji sem prostě dám,protože to je moje srdcovka(jako desítky dalších od BJ) :-D


Bon Jovi-Living In Sin-Live at Madison Square Garden (2009)

26. února 2010 v 10:20 Bon Jovi
Slibuju,že dnes už s Bon Jovi končím,ale tuhle písničku si nemůžu odpustit.To je jedna z těch hodně starých,co jsem vždycky šíleně milovala.....


Bon Jovi-Diamond Ring-(Feb-11, 2010 LIVE@HONOLULU)

26. února 2010 v 10:16 Bon Jovi
Pro tuhle písničku jsem tenkrát měla šílenou slabost :-)
Lifehouse - Broken

26. února 2010 v 10:00 klipy
Další z mých oblíbených skupin,už jsem je tady opravdu dlouho nedala....


Bullet for my Valentine-Begging for Mercy

25. února 2010 v 14:35 Bullet for my Valentine
To,že Bullet for my Valentine vydají 26.dubna album s názvem Fever,jistě pro většinu z vás není žádná novinka.Určitě ho nadšeně očekáváte,tak jako já :-)
Tady je písnička,která se na něm objeví.Je skvělá!!! :-)


PRO POBAVENÍ

25. února 2010 v 13:45 live & acoustic
IKDYŽ TADY BĚŽNĚ ČESKOU A SLOVENSKOU HUDBU NEDÁVÁM,TAK V TOMTO PŘÍPADĚ SE S VÁMI MUSÍM PODĚLIT.
No Name,ani Helenu Vondráčkovou jistě nemusím představovat.Jednou si v Lucerně střihly "duet" a vznikla z toho pěkná fraška :-D
Pokud se vám nechce poslouchat celé,tak si najeďte na čas 2:27,kdy nastoupí Helena a okolo čtvrté minuty se to dostane do fáze,kdy jsem padla smíchy!!!!!!!!!!!!:-))))
Jen by mě zajímalo,co si asi v duchu myslel Igor a zbytek kapely,mě osobně by se asi moc nelíbilo,kdyby mi někdo tak zprznil písničku :-)))
Symphony X-Paradise Lost

25. února 2010 v 10:56
Tahle věc mi přijde naprosto úžasná :-)


Jared-další fotky

25. února 2010 v 10:19 Jared Leto
Upřímně?Katastrofa :-(DREAM THEATER

24. února 2010 v 9:52 Dream Theater
O téhle skupině jsem sice slyšela,ale neznala jsem ji nijak podrobně.Ale v okamžiku,kdy jsem zjistila,že jejich bubeník se bude podílet na natáčení alba A7X jsem je začala podrobněji zkoumat.
A byla jsem vážně mile překvapena.Dělají naprosto úžasnou hudbu a já se jich nemůžu nabažit.


Kapela Dream Theater je americké progmetalové uskupení.

Založili jej studenti Berklee College, Mike Portnoy - bicí, John Myung - baskytara a John Petrucci - kytara. Původně vystupovali pod jménem Majesty. Takto vydali jednu demonahrávku a přibrali zpěváka Charlieho Dominiciho. Zjistili, že jméno, které si zvolili má už jistá jazzová formace, a tak si zvolili jméno Dream Theater. Přibírají klávesáka Kevina Moora a v roce 1989 vydávají první album: When Dream and Day Unite. Po tomto albu opouští kapelu zpěvák Dominici kvůli osobním a uměleckým rozporům. Po 3 letech náhrávají nové album Images and Words, už se zpěvákem Jamesem LaBriem. S klávesákem Moorsem nahrají ještě jedno album a pak ho střidá (kvůli profesionálním neshodám) Derek Sherinian. Nahrají jedno album a poté ho vymění Jordan Rudess. V tomto složení zůstávájí až do dneška.

Skupina je velmi známá díky vysoké technické zdatnosti všech hráčů, kteří vyhráli mnoho ocenění hudebních časopisů. Hráči Dream Theater jsou vysoce uznáváni mezi nejlepšími rockovými a metalovými hráči, takže často spolupracují i s jinými hráči a skupinami. Nejznámějším příkladem je kytarista John Petrucci, který byl pětkrát jmenován třetím kytaristou na G3 tour společně se Stevem Vaiem a Joe Satrianim, což je vícekrát než kterýkoliv jiný pozvaný kytarista.

Dream Theatre jsou také známí svými charakteristickými texty, kvalitními koncerty, nezaměnitelným logem, kvalitními audionahrávkami a originálními coververzemi písní.

Zdroj:Wikipedia